Data publikacji w serwisie: 10 sierpnia 2023 r.

III Letnia Szkoła GIS w Poznaniu

Laboratorium Dydaktyki Geografii i Badań Edukacyjnych oraz Zakład Geoinformacji Instytutu Geoekologii i Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, we współpracy ze Stowarzyszeniem Geomorfologów Polskich, zapraszają w dniach 7-8 sierpnia 2023 roku do udziału w webinarium pt. „III Letnia Szkoła GIS w Poznaniu”.

Webinarium jest przeznaczone dla nauczycieli geografii i dotyczy przygotowania merytorycznego i dydaktycznego w zakresie stosowania technologii geoinformacyjnych oraz GIS. W ramach webinarium zaprezentowany zostanie nowy podręcznik pt. „Technologie geoinformacyjne w edukacji geograficznej”. Na przykładzie wybranych scenariuszy z podręcznika przedstawione zostaną różne sposoby i narzędzia wykorzystania geoinformacji podczas zajęć z uczniami.

Szkolenie się odbędzie w formie zdalnej na platformie MS Teams, podczas dwóch dni, w godzinach 9:00 – 13:30 (łącznie 12 godzin).

Program >>>